KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 9111161
nr 911 1161
Pasteller
2 st, Gösta Larson, Stockholmsmotiv, signerad. -53, 26x20
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:17:17
150 kr
400 kr
600 kr